Klub se skládá ze dvou místností, z toho je jedna nekuřácká. Celá kapacita činí 60 míst ( 25 míst přední kuřácká část s barem a 35 míst v zadní části nekuřáckého prostoru ).

V nabídce máme jak kvalitní česká tak i zahraniční piva spolu s výběrem několika desítek skotské single malt whisky. Hlad u nás zaženete tradičními pochutinami jako jsou utopenec, nakládaný hermelín či klobása a hlavně budete mít možnost ochutnat skotský Haggis nebo výtečný Black pudding, vše poctivě z domácí výroby, stejně tak jako naše masové paštiky.

Klub nabízí možnosti pořádání všemožných oslav, k nimž jsme schopni zajistit občerstvení, přičemž se v jeho prostorách mnohdy můžete setkat také s konáním tématických večerů s živou hudbou a speciálním menu.

Dorazte se podívat a přesvědčte se sami o tom, že u nás se budete cítit opravdu dobře, neboť právě spokojenost zákazníků je naším hlavním cílem.

Degustujte s námi z širokého výběru whisky

V našem klubu je také možnost si objednat řízenou ochutnávku whisky s podrobným výkladem, ať už pro partu přátel či firemní akci. Dozvíte se vše potřebné o tomto vskutku neobyčejném pití, přes informace ohledně výroby, skladování či plnění, až po sklenku se vzorkem, který budete mít možnost okusit.